Športový kočík len na spánok pre 22mesačné dieťa - nehrkajúci, ľahký, skladný (jednoručne), a nie pridrahý

Zodpovedané
27. júl 2020

Potrebujem poradit, aky kocik hladat na poobedny vonkajsi spanok pre 22-mesacne dieta. Najlepsie maly, skladny, nehrkajuci, zlozitelny jednou rukou s celym madlom a priestorom aspon na flasu vody. Samozrejme nie astronomicky drahy, nakolko by bol vyuzivany len na ten spanok vonku (nevieme dietatko ani za ten svet naucit spinkat doma poobedne spanky).

Dakujem!

Ahoj,

Cybex Eezy S+2 je za mňa asi naj voľba ľahkého a spratného, ale zároveň nehrkajúceho a relatívne priestranného športového modelu. Neviem, či je cena pre teba dostatočne vyhovujúca, ale ak áno, ja by som jednoznačne šla doň.

Cybex Eezy S+²

Z takých lacnejších by som vyslovene na spánky vzala niečo ako Kinderkraft Grande, aj keď samozrejme oproti Eezy-čku je väčší. Má aj viac miesta na spanie, no a skladať sa skladá jednoručne.

Kinderkraft Grande LX

Lionelo Bell mi tiež príde na toto fajn.

Lionelo Bell

TFK Dot 2 absolútne stojí za zváženie. A z pohľadu ultrakompaktnosti no dostatočného priestoru kuk aj Ergobaby Metro.

TFK Dot 2

Ergobaby Metro

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli