Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Športový kočík Moon Jet-R 2019 versus 2020 - aké sú rozdiely v ročníkoch?

Zodpovedané
4. sep 2019

Dobry den,
aky je rozdiel medzi tymito modelmi kocikov, okrem vo farbe?
Dakujem

Ahoj,

čo sa funkcionality týka, tak prakticky žiadne. Polohovanie, strieška, kočík, kolesá fungujú rovnako a majú rovnaké benefity i negatíva (napr. okienko je stále nezakryteľné, len zazipsovateľné).

Rozdiely sú vo farebných prevedeniach, dizajne logotypu, trochu iných textíliách. A teda čo je určite malá vec, ale dobrá zohľadniť, je rok výroby - samozrejme je vždy lepšie mať kočík novší, pretože časom, aj bez používania, spoje, plasty a textílie starnú. Nie je to nič zásadné, ale ak by išlo o kočík v rovnakej cene, vždy kúp radšej novší model.

Ak zvažuješ starší, je to ok. Ale mal by vyjsť finančne lepšie, vtedy je určite vhodné o ňom uvažovať a kľudne aj uprednostniť.

Moon Jet-R

Moon Jet-R je vyššou, terénnejšou verziou základného Moon Jet s plne odpruženými gumenými kolesami s dezénom. Zvládneš s nimi všetky mestské podmienky i občasný mierny terén. Výhodou je aj praktická brzda umiestnená na rúčke. Jet-R možno zložiť na kompaktný rozmer aj jednou rukou - po odistení ho stačí zdvihnúť za úchyt na sedadle.

Neotočné sedadlo je plne polohovateľné až do ľahu vhodného aj pre menšie bábätko. Pre mimoriadnu šírku a priestrannosť sedáku sa však do kočíka pohodlne zmestí aj staršie dieťa. V slnečných dňoch oceníš XXL striešku s vetraním. Pripojením dokúpiteľnej autosedačky pomocou adaptérov možno z kočíka vytvoriť praktický cestovný systém.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.