Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Športový kočík, na ktorý sa dá dokúpiť vanička a je vhodný aj do auta s menším kufrom

Zodpovedané
1. máj 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať, aká značka kočíka je vhodná pre jesenné bábo s tým, že sme začali uvažovať, že by sme kúpili športovú časť a k tomu dokúpili vaničku?

Takisto z 3-kombinácii nás zaujal kočík Moon Nuova a Jané. Aký máte názor na dané typy kočíkov?

Ďakujem.

Ahoj!

Ísť na výber kočíka spôsobom, že najprv vyberieš šporiak, a k nemu doplníš hlbokú vaničku a prípadnú autosedačku, je takmer vždy dobrou voľbou. Športovú časť budeš predsa len používať najdlhšie a pre dieťa, ktoré nielen leží, ale aj sedí, zaspí a pod., potrebuješ, aby ponúkala najviac funkcií, komfortu a pohodlné používanie. Takýmto spôsobom by som si vybrala napríklad značku Emmaljunga - niektorý model z radu NXT60, alebo možno Mountain Buggy Urban Jungle či ultraskladný GB Qbit+ All-City

Z kombinovaných tohto typu - ak značku Jané, tak Jané Kendol ktorý je fakt super skladný a šikovný. Moon Nuova je fajn a obľúbený kočík, ale príde mi strašne ťažký a neskladný. Podobným typom, no ľahším, skladnejším a celkovo aktuálne s výborným pomerom cena-výkon by bol radšej ABC Deign Salsa 4 (naviac pre jesenné bábo oceníš velikú vaničku). Ak Moon v skladnej verzii, jedine asi ReSea.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.