Športový kočík na zimu do 250 eur; páčia sa mi Nuna Tavo, Moon ReSea Sport, Moon Jet

Zodpovedané
19. nov 2020

Dobry den.

Potrebujem poradit. Potrebujem sportovy kocik, ktory je vhodny na sneh.
Pacia sa mi :
Nuna Tavo
Moon sport Resea
Moon Jet

Cez leto som pouzivala Oyster Zero, ale na zimu a sneh si myslim ze nie je vhodny. Mame 15 mesacnu dcerku. Kriteria nie su.
Cena max 250€.

Ahoj,

na sneh by som tým pádom skôr odporučila čím väčšie kolesá a podľa toho aj vyberaj. Široké sedadlo, ako má Moon Jet-R by tiež nezaškodilo. Takže asi ho kľudne zváž, ideále choď poskúšať, či ti sedí aj s dcérkou naloženou, keď ho podvihuješ na obrubník a tak podobne… A tiež zváž, že strieška má sieťku v plnom roztiahnutí, ale tá by pri dobrom fusaku nemala byť väčším problémom.

Moon Jet-R

Ešte ti odporučím Britax B-Motion Plus - najmä kvôli kope priestoru a kolesám.

Britax B-Motion 4 Plus

Prípadne ja osobne by som asi šla do niečoho ako Gesslein S4, ale nový je o niečo drahší (možno sa oplatí kuk aj bazár).

Gesslein S4 Air+

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli