Športový kočík od 6 mesiacov pohodlný na cesty, do MHD a aj na zimu či krátky spánok

Zodpovedané
13. júl 2020

Chcem sa informovať, aký je vhodný športový kočík pre dieťa od 6 mesiacov. Mame Britax Go Big. Je úžasný, no dosť ťažký. Potrebujem niečo ľahké na chodenie autobusom a následne prenášanie kočíka, lebo musíme dochádzať na cvičenia. Nech je pohodlný zároveň aj zime, aj na prípadný krátky spánok. Dcéra bude mať v októbri pol roka.

Ahoj,

ak potrebuješ niečo ľahké a chodné aj na prenášanie, za mňa by to jednoznačne malo byť neotočné. Viem, pre šesťmesačné sa možno môže zdať, že skoro, ale fakt to na váhe aj skladnosti spraví tak veľa, že to stojí v takomto prípade za to. A taký kočík aj dlhšie (priestorovo) vydrží.

Takže jednoznačne navrhnem Cybex Eezy S+2, ktorý ide až do ľahu. Kolesá má fajn aj na zimu (relatívne k typu a veľkosti, skladnosti a váhe kočíka) a celkovo skvelý pomer cena-výkon.

Cybex Eezy S+²

Keby predsa len musel byť kočík otočný, pozri buď Valco Snap Ultra Trend (prípadne dokúp nafukovacie kolesá Sport) alebo Joie Versatrax. Ale nezabudni, že skladnosť aj priestrannosť sa razom mierne zhoršia.

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Joie Versatrax

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli