Športový kočík od 9 mesiacov, čo vydrží do konca kočíkovacieho obdobia - Joie Mytrax? Je spoľahlivý?

Zodpovedané
28. máj 2020

Dobrý deň.

(Ako som už písala v predošlej otázke) hľadám športový kočík pre 9 mesačného syna, ktorý vydrží do konca kočíkovacieho obdobia.

Troška som hľadala po nete a veľmi ma zaujal kočík JOIE MYTRAX. Tiež sa mi na ňom páči, že ak by sme náhodou mali ďalšie bábo, dá sa na neho kúpiť vanička, vajíčko atď... Viem,že na viacerých sa to dá, no tento ma zaujal. Chcem sa opýtať,či je to spoľahlivý kočík, či je fajn aj do mesta aj do prírody, či je to teda dobrý výber?

Ďakujem

Ahoj,

ak cítiš, že to je to, kam ťa srdce ťahá - vidím, ako silno cítiš, že ťa Joie Mytrax zaujal, že sa ti páči, funkčne aj dizajnovo - choď do neho. Vždy si inak budeš klásť otázku, či si nemala radšej vziať ten. Je ti asi súdený.

Joie Mytrax

K otázke - áno, vydrží ti do konca kočíkovania. Má fajn väčšie kolesá. Super strieška, košík, pohodlie pre dieťa. Dostatok miesta, pekné materiály. Kompatibilná vanička.

Nevýhodami by bola vyššia váha, ale nič ozaj ťažké to nie je, je to ok. A druhou - predné kolieska nie sú najtichšie, ale to sa dá jednoducho vyriešiť vložením tesniacich gumičiek do spojov a vybavené. Do prírody bude ok, nič brutál terénne, ale prejdete.

Riaď sa srdcom.

Ak by som si ja vyberala - priestranný športiak kompatibilný s vaničkou, aj do prírody, ľahko skladný, za mňa by to bol Baby Jogger City Mini GT2. Je to ale dizajnovo iný tip, tak len porovnávam, nech máš nejaký výber a inšpiráciu.

Držte sa 😉

Baby Jogger City Mini GT2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli