Športový kočík otočný do oboch smerov a sklopný do ľahu, vhodný aj na dedinské cesty

Zodpovedané
27. máj 2019

Dobrý deň,

mala by som záujem o nejaký dobrý športový kočík otočný do oboch smerov, vhodný aj na dedinské cesty. Predĺžená strieška, úplný ľah. Polohovanie nožičiek, odpruženie, skladný do auta.

Ďakujem

Ahoj,

tu veľmi záleží aj od cenového limitu, ktorý bohužiaľ neuvádzaš. Ak by sme začali od tých lacnejších, napadá ma Bebetto Nico - problémom je však, ako u všetkých lacnejších terénnych kočíkov, jeho vyššia váha, robusnosť a nie tak úplne skladnosť po zložení.

Bebetto Nico

Koelstra Mambo Daily je tiež dobrou možnosťou, ale podobne ako Bebetto nie je to po zložení najmenší kočík.

Koelstra Mambo Daily

V rovnakej kategórii nájdeš aj Britax Go Big, ktorý je naviac aj pomerne drahý, ale za to extrémne funkčný, skvelý kočík. Odradiť na ňom okrem dosť unikátneho dizajnu môže aj vyššia váha a väčšie rozmery zloženého (po odňatí kolies je to ale relatívne kompaktné balenie).

Britax Go Big

Z o niečo ľahších, kompaktnejších kočíkov by som spomenula Emmaljunga Viking (dá sa zohnať na Malvíku - treba kúpiť zvlášť podvozok, zvlášť sedák); ďalej Concord Wanderer/ Camino, Jané Crosswalk, alebo menší Jané Kendo rozmerovo skôr mestskejší, no kolesami vybavený aj na horšie povrchy.

Emmaljunga Viking

Concord Wanderer

Concord Camino

Jané Crosswalk

Jané Kendo

Z priestranných korýtok zasa Baby Jogger City Versa GT či City Premier.

Baby Jogger City Versa GT

Baby Jogger City Premier

Z ľahších otočných kočíkov by som spomenula Valco Snap Ultra Trend, ku ktorému by som si na dedinu dokúpila set nafukovacích kolies Sport - tie nahradia chýbajúce pruženie.

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli