Športový kočík - otočný, hojdavá konštrukcia aj do terénu (no ľahšia), predĺžená strieška

Zodpovedané
27. apr 2020

Ahoj,

poprosím Ťa o radu - som sa úplne stratila. Tých kočiarov je strašne veľa a času pri 3 detičkách málo. Potrebovala by som pre dcérku športový kočík, mám niekoľko požiadaviek, no neviem, či také niečo existuje 🤣. Otočenie do oboch strán, kolieska na kolísanie, aj do terénu, predĺžená strieška, ľahšia konštrukcia.

Ďakujem veľmi pekne

Ahoj,

asi najrýchlejšie mi napadol Bebetto Nico. Ale žiaľ ťa sklamem, kolísanie + ľahšia konštrukcia je takmer nemožné spojiť. Je to ťažší, neskladný kočík.

Bebetto Nico

S kolísaním, teoreticky skús kuk na Easywalker Harvey2 All-terrain, ale to je zasa kočík korýtkový.

Easywalker Harvey2

A ešte uvediem aj Britax Go a jeho vyššie verzie Go Big.

Britax Go

Britax Go Big2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli