Športový kočík otočný, ideálne skladný - pre vyššie ročné dieťa

Zodpovedané
11. jan 2021

Dobry vecer,

hladam pre syna novy kocik, kedze v Cybex Balios S Lux je uz trosku stiesneny 🙂 Idealne, aby splnal parametre skladnost, otocny v smeroch 🙂 Nie velmi robustny. Syn skusal aj Gesslein, ale na mna je to privelka korba 😀

Vedeli by ste mi poradit, prosim?

Ahoj,

pre vyššie ročné dieťa a otočný model, to je ťažko. A ešte k tomu, ak má byť skladný. V otočnom kočíku dieťatko proste bude stiesnenejšie a čím bude dlhšie a staršie, tak tým viac.

Veľa toho nebude. Ja by som, opierkou a ložnou plochou povedala Joie Versatrax, alebo korýtko Baby Jogger City Premier.

Joie Versatrax

Baby Jogger City Premier

Ale silnejšie ti poradím pre dlhšieho syna cez rok určite pozerať neotočný model. Bude ľahší a skladnejší.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli