Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Športový kočík pre 15m dieťa - pekný a s dlhou strieškou (po Joolz Day2)... na štýl Cybex Balios S, P&M Royal

Zodpovedané
31. aug 2020

Dobrý večer,

poraďte mi kočík. Teraz mám kombináciu Joolz Day2, dcérka má 15m, na zimu s fusakom bude už natesno. Niečo pekné. Uvažujem nad Cybex Balios alebo Petite&Mars Royal, niečo takého štýlu. S dlhou strieškou.

Ďakujem krásne 😊

Ahoj!

No tu sme v dvoch kategóricáh, z ktorej by som ja, pravdupovediac, Cybex Balios S asi skôr vylúčila. Máte/mali ste už predsa otočný model, a pre 15mesačné dieťatko sa ti ďalší otočný z priestorového a dlhodobého hľadiska/výdrže moc neoplatí. Ak si schopná sa zžiť aj s otočným modelom, akým je napr. tebou spomenutý Petite&Mars Royal, tak o otočnom sedadle nie je potrebné uvažovať - bude zbytočnou záťažou a obmedzením. Ak, tak možno kuk Street+ s nejakou peknou strieškou. Rátaj však s tvrdšou jazdou a väčším kočíkom.

Samotný Royal, mo, je fajn, aj výzorovo, aj priestorovo, ale počúvam dosť o krátkych popruhoch na ramená. Asi by som sa preto obzrela po niečom praktickejšom - v podobnom štýle by som asi zvažovala Mutsy Nexo (aj keď kolesá až tak na zimu nie sú, ale bežné mestské chodníky dáte), Oyster Zero, z luxusnejších potom ešte Mamas&Papas Armadillo XT či na západe ultra obľúbený, a ozaj kvalitný i pekný Uppababy Minu (u nás však len ťažko zohnať, ak tak objednávaj cez Amazon). Nuna Tavo či Pepp Next sú tiež štýlovky - a pohodlné.

Quinny Zapp Xpress je tiež peknôstka, no štýlovo už ozaj odlišná (kuk keď tak aj otočný a priestranný Zapp Flex Plus).


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.