Športový kočík pre dvojročného - ešte stále v kočíku spáva. Max 250 eur, po BGB Bee 5 už nechcem investovať

Zodpovedané
27. nov 2020

Dobrý deň...

Potrebujem prosím poradiť so športovým kočíkom pre 2ročného s tým, že ho veeeeľmi využívame na uspávanie 🙈🙏... samozrejme aj na prechádzky, keďže v ňom rad spáva... mám Bugaboo Bee5 a ak mám povedať pravdu, je to nie moc dobrý kočík na spanie a ani len na kamennú dlažbu v meste. Nechcem veľa investovať, max do 250€ z dôvodu, že už v tom kočíku dlho nebude...

Ďakujem za radu

Ahoj,

keďže tvoj dvojročák v kočíku, ako vravíš, stále úplne bežne spáva, ja by som absolútne sprioritizovala dlhú ložnú plochu.

Čím viac bude mať miesta pre nožičky a tak celkovo, tým bude spánok pohodlnejší. Ja ti kvôli tomu, v tejto cenovej hladine, odporučím predovšetkým Britax B-Motion 4 Plus.

Britax B-Motion 4 Plus

Je určite ťažší ako tvoje Bugaboo Bee 5.

Bugaboo Bee 5

Bude aj lepší. Hlavne ten spací priestor je u iných modelov v kategórii bezkonkurenčný. Jasné, že budú aj nevýhody, tie má každý kočík. Ale vzhľadom na to, čo vytýkaš tvojmu terajšiemu kočiaru - myslím, že by to mal byť správny kočík na takéto používanie.

Ak predsa len chceš ešte nejaký na porovnanie, o čosi ľahší, ale aj mestskejší by bol napr. ABC Design Okini s fajn chrbtovou opierkou.

ABC Design Okini

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli