Športový kočík pre sedemmesačného, dlhá ložná plocha, úplný ľah a kolmé sedenie - cena nehrá rolu

Zodpovedané
14. okt 2020

Dobry den,

prosim o radu. Chcem kupit kocik pre chlapca. Nieco vacsie, lebo uz teraz je vysoky. Neotocny s dlhou strieskou, aby do kocika nesvietilo a nefukalo. Chcem aby sa dal dat do uplneho lahu - cize ziadne korytkove, a aby mal kolmy sed. Idealne z lahsej vahovej kategorie. Cena nehra rolu. Moja vyska je 175 cm partner 186, takze aj asi nieco vyssie. Paci sa mi Oyster Zero, ale tam sa mi ted sed nezda uplne kolmy. Co by ste prosim poradili?

Ahoj,

nemusíš sa báť, ak bude neotočný, nemôže byť korýtkom. Kolmý, akože úplne kolmý sed by mohol byť trošku problém, najmä u tých ľahších neotočných. Dlhá ložná plocha (meter!) a pomerne vzpriamený sed je určite u Mamas&Papas Armadillo XT, takže s tým začnem.

Mamas&Papas Armadillo Flip XT

ABC Design Okini má tiež kolmejšiu opierku a nastaviteľnú rukoväť.

ABC Design Okini

A určite spomeniem aj Peg-Pérego Book Cross. Celá táto značka je tiež známa kolmejším sedením kočíkov. Ale nie sú najterénnejšie.

Peg-Pérego Book Cross

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli