Športový kočík pre šesťmesačnú a jej nenáročnú mamičku, s nafukovačkami, ľahší a spratný

Zodpovedané
6. feb 2020

Chcela by som sa opytat na nejaky sportovy kocik. Dcera ide mat 6 mesiacov. Mame trojkombinaciu Camarelo, co ale je absolutne nespratne... poradte prosim nieco vhodne.

Neviem, ci som divna, ale nafukovacie kolesa mi vyhovuju; chcela by som taku predlzenu striesku, vyuzit ho aj v zime 2020/2021 - hlavne nech je to spratne do kufra auta a nech sa to dobre sklada. A keby bol v oboch smeroch jazdy, tak to by som uz brala ako bonus. Myslim, ze to nie su nejake velke poziadavky... a hlavne ja nie som narocna. Hlavne nech kocik plni ucel.

Ahoj,

mne osobne s tým, že chceš ľahší a spratnejší športový kočík, ktorý ale teda má mať nafukovačky, toho veľa nevychádza. Ono sa to tak trochu vylučuje.

Ale teda ak už, tak pozri Joie Versatrax - aj keď pneumatiky má plnené penou, takže na rozdiel od čisto vzduchových sú bezúdržbové. A teda strieška je kratšia, no s dokúpenou clonou poriešite všetko.

Potom by som ešte pozrela Baby Jogger City Versa GT z druhej ruky.

Joie Versatrax

Baby Jogger City Versa GT

Z neotočných by za mňa bola perfektná voľba Baby Jogger City Mini GT2.
Britax B-Motion Plus či Lionelo Annet Tour / Lionelo Bell by tiež mohli zaujať.

Baby Jogger City Mini GT2

Britax B-Motion 4 Plus

Lionelo Annet Tour

Lionelo Bell

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli