Športový kočík pre väčšie (1,5 ročné) dieťa

Zodpovedané
17. okt 2018

Ahoj, práve riešim dilemu, aký nový kočík kúpiť pre moju babulu. Mám ešte po staršom synovi 3-kombináciu PP Book Plus Denim a tá športová časť jej je už dosť krátka. Pri spaní jej trčia nôžky a predpokladám, že v zime už bude šúchať brmbolcom čiapky o striešku, keďže je dosť nízko a nedá sa posúvať. Celkovo mi strieška na PP vôbec nevyhovuje, keďže je krátka. Okrem týchto nedostatkov je to skvelý kočík.

Predstavovala by som si nejaký priestrannejší kočiar, s veľkou strieškou a pod strieškou dostatok miesta aj pre staršie dieťa. Samozrejme polohovanie do ľahu a ľahká manipulácia. Zároveň veľký nákupný košík a kolesá vhodné aj do snehu či jemného terénu. Cenovo skôr stredná trieda, keďže neplánujeme ďalšie dieťa a nechcem investovať do ďalšieho kočíka veľa. V lete, na dovolenky a nákupy máme Cybex Callisto. Ďakujem 🙂

Ahoj,

ak náhodou plánuješ aj terén, pouvažovala by som o Britax B-Motion Britax B-Motion Plus. Plucha na ležanie je naozaj dlhá (cca meter) a spĺňa aj terén, košík.

Britax B-Motion 4 Plus

Zaujímavou voľbou by mohol byť aj Baby Jogger City Mini GT či Cybex Agis/ GB Sila (polohovanie nožičiek, ak ho vyžaduješ, si dáš jednoducho došiť), prípadne Phil&Teds Smart V3.

Baby Jogger City Mini GT

Cybex Agis M-Air 4

GB Sila 4

Phil&Teds Smart V3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli