Športový kočík Quinny Zapp Flex Plus - vydrží do dva a pol roka dieťaťa?

Zodpovedané
18. apr 2019

Ahoj,

prosím ťa, malý bude mať rok a páči sa mi kočík Quinny Zapp Flex Plus by Rachel Zoe 2018 (limitka). Čo naň hovoríš, zmestí sa tam tak do 2 a pol roka?

Ahoj,

Quinny Zapp Flex Plus je napriek svojej kompaktnosti dostatočne priestranný, dokonca s ozaj vysokou chrbtovou opierkou.

Skúšala som ho so štvorročným synom a bol v ňom úplne v pohode - jedinú výtku by som možno dala užšiemu priestoru pre nohy, ale on s ním nemal žiaden problém. Do dva a pol roka ti vydrží určite.

Ešte by som na tomto kočíku pochválila dobré ťažisko a príjemnú jazdu/manipuláciu (ja som vysoká a aj rúčka bola v dobrej výške) a mne osobne vyhovuje aj originálny dizajn. Relatívne kompaktné skladanie je bonusom.

Quinny Zapp Flex Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli