Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Športový kočík retro typu a za čo najnižšiu cenu, nájdem taký?

Zodpovedané
18. mar 2019

Ahoj,
mohla by si mi poradiť, aké značky vyrábajú retro športové kočíky? Čím nižšia cena, tým lepšie 🙂
Ďakujem.

Ahoj!

Ak potrebuješ iba športiak, a to konkrétne lacný a s retro podvozkom, budeš to mať ťažké. Mimo nejakých bazárových, kde môžeš keď tak “odignorovať” vaničku, budeš pozreať asi po takých, kde sa to takto dá vyskladať, prípadne tých s neotočným sedadlom. Napadajú mi kočíky ako Gesslein F10, ktorý by určite šiel nájsť aj v bazárovej ponuke. V outlete Kiido je dostupný aj podvozok Inglesina Quad XT: https://www.kiido.sk/B-40728-WC1-00155826/ - musela by si však k nemu dokúpiť sedák Quad, ktor nie je zrovna najlacnejšou záležítosťou (zasa by som sa možno skúsila obrátiť na bazár).

Jedným z najlacnejších a zároveň jedným z mála aktiálne dostupných modelov tohto typu by bol Touragoo Track. Nezabudni však, že čím nižšia cena, tým viac nevýhod možno očakávať. Myslím tým hlavne nižšiu kvalitu, manévrovateľnosť, materiály a prípadnú vysokú váhu.

Skvelou možnosťou by bol aj Emmaljunga Scooter 4, ale žiaľ aktuálne u nás nie je v ponuke.

Čo by som ešte skúsila je obrátiť sa na distribútorov kombinovaných kočíkov tohto typu u nás (najmä značky ako Tako či Bexa), a skúsila sa informovať, či niektorý z ich kočíkov nemôžeš objednať len čisto v športovej verzii.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.