Športový kočík s otočným sedadlom do 300 eur

Zodpovedané
5. okt 2020

Ahoj,

hľadám športový kočík v cenovej ponuke do 300€, ktorý sa dá otočiť tvárou k rodičovi.

Ahoj,

otočných modelov športových kočíkov do 300 eur nie je tak moc a ešte menej tých, čo za to plus mínus stoja. Nepíšeš, žiaľ, moc iných požiadaviek - napríklad aký terén, aká skladnosť, tvoja výška, tvoje zvyky kočík používať.

Jedným z najčastejších v tejto cenovej kategórii je robustný Bebetto Nico.

Bebetto Nico

Zo skladnejších je fajn aktuálna novinka s dlhou ložnou plochou Kinderkraft All Road.

Kinderkraft All Road

Výborným pomerom cena - výkon je tiež Joie Versatrax.

Joie Versatrax

V tejto cene spomeniem aj Moon ReSea Sport či mestský Espiro Galaxy.

Moon ReSea Sport

Espiro Galaxy

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli