Športový kočík s otočným sedadlom pre 15m dieťa - niečo priestrannejšie, nie drahé

Zodpovedané
6. júl 2020

Ahoj,

vies mi poradit sportovy kocik otocny v oboch smeroch pre 15mesacne dieta? Syn sa rad vozi otoceny ku mne. Ale aby mi vydrzal aspon do jeho 2-2,5r. Nieco, kde nebude ako sardinka. Cenovo ale nie som ochotna ist do moc draheho sportaku. Zda sa mi to uz zbytocna investicia.

Ahoj,

ak chceš niečo, čo zvládne pohodlne aj väčšie dieťa a ešte má mať (ako otočný model) aj dostatok priestoru, je možno vhodné zvážiť tú investíciu. Predsa len, je to niečo, čo používaš prakticky denne, alebo potom zvážiť používaný model. Lebo v tejto cenovej kategórii ti z toho otočného tak realisticky môžem nové odporučiť iba Bebetto Nico. Je to veľký kočík a je to tiež kopa kompromisov.

Bebetto Nico

Z len o trochu drahších pozri Joie Versatrax. Ten je dostatočne priestranný a hlavne menší celkovo - i na skladanie.

Joie Versatrax

Ja osobne by som skôr pozrela Baby Jogger City Premier alebo City Versa z bazáru. Sú to o dosť priestrannejšie a pohodlnejšie športové kočíky, ktoré sa oplatí kúpiť aj používané.

Baby Jogger City Premier

Baby Jogger City Versa

Aj Emmaljunga NXT60 (f) je vhodný a priestranný, kvalitný výber, ktorý ak nájdeš na bazári, vydrží ti jednoznačne aj používaný.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Emmaljunga NXT60 Flat

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli