Športový kočík s rovným ľahom, otočným sedením, a naj s nafukovacími kolesami

Zodpovedané
2. mar 2020

Dobrý den,

rada by som si nechala poradit. Mam 8mes. syna a zaujem o sportovy kocik. Moje poziadavky su, aby bol otocny v oboch smeroch. Najlepsie asi nafukovacie kolesa. Sice som korytkove sedenie nemala moznost vyskusat, ale osobne ma z foto nezaujalo. Takze radsej klasiku rovne lezanie.

Uz som nejake kociky pozerala - zaujal ma Mamas&Papas Urbo 2 alebo Easy Go Optimo Air, popripade Soul Air. Na tych kocikoch sa mi paci, ze sa neskladaju ako kufor do seba, ale leziaca cast zostane navrchu.

Dakujem za rady

Ahoj,

Mamas&Papas Urbo 2 je výborný kočík, aj sa s ním úžase jazdí, ale teda nemá nafukovačky. Kolesá sú potiahnuté penou a chytajú kamienky. Je to len estetické a ja som s Urbom bola super spokojná aj napriek tomu. Mimoriadne pekný a komfortný mestský kočík.

Mamas&Papas Urbo 2

Naopak na EasyGo Optimo Air kočíky mne osobne prídu pomerne málo priestranné a také slabšie, čo sa prevedenia športového sedadla týka. Ja osobne by som omnoho skôr vzala M&P ako EasyGo, ale samozrejme je to dosť o prioritách. Nafukovacie kolesá sú super, ale inak sú to kočíky prakticky neodpružené, takže to nebude brutálny rozdiel v terénnosti. To by som si už potom radšej zaobstarala Valco Baby Snap Ultra Tailormade s dokúpenými nafukovacími kolesami.

EasyGo Optimo Air

Valco Baby Snap Ultra Tailormade

Ak by som mala zvážiť ešte niečo iné, asi by som sa pozrela na Jané Kendo.

Jané Kendo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli