Športový kočík skladný, odpružený, rovnejší sed až do konca kočíkovania - do 400 eur

Zodpovedané
22. júl 2020

Ahoj.

Prosim ta, uz si neviem rady, hladam skladny sportovy kocik, ktory by nam vydrzal uz do konca kocikovania. Ak by sa nan dala dokupit hlboka vanicka bolo by to fajn, no nie je to podmienka. Mam kupeny Britax B-Motion 4 Plus, ale ten sikmy sed mi nevyhovuje... Mala je v nom cela nejaka pokrutena a na ten drziak ani nedosiahne 😟

Poziadavky: lahko skladny, aby nezaberal az tak vela miesta v aute (Britax nebol ideal, ale zhruba tak je ok), aby sa dal dat do uplneho lahu, ale aj vysokeho sedu - nemusi byt uplne kolmy, ale v tom Britaxe je to az moc sikmo... Odpruzene nenafukovacie kolesa, aby zvladli aj horsi teren ako rozbite chodniky, prip.trava (nie hory), nosnost do tych 20 kg (nech vydrzi do konca kocikovania), dlhsia strieska na zatienenie, lahsie ovladanie, cena okolo 400€.

Povodne som mala este v merku Petite&Mars Royal, ale ma kratke ramenne popruhy a malu to v lahu neobciahne uz teraz...
Dakujem

Ahoj,

realisticky by som po tvojom Britax BM4+ asi kúpila skôr niečo ako Gesslein S4. Je pohodlný na jazdenie, lepší sed, odolný, aj nejaké odpruženie. Dobrý športový kočík.

Britax B-Motion 4 Plus

Gesslein S4 Air+

Ďalej by som pozerala na Nuna Tavo, ktorý je jazdne veľmi pohodlný.

Nuna Tavo

A super voľba by za mňa bol aj TFK Dot 2 - špecifický, ale veľmi funkčný, priestranný a aj cenovo je fajn.

TFK Dot 2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli