Spratný kočík pre štvorročné dieťa do 30€

Zodpovedané
25. mar 2019

Dobrý deň,

chcem sa spýtať, či by ste mi vedeli poradiť značku kočíka, čo zoženiem aj do 30€ pre veľké dieťatko veku 3-4 roky a zároveň bude veľmi spratný a ľahký? Ak športový kočík, tak taký, čo sa dá sklopiť takmer úplne do ľahu, a ak golfáč, tak taký, čo nie je úzky, ale dá sa perfektne zložiť.

Ďakujem

Ahoj,

spratný, extra priestranný kočík do 30 eur… no. Nový to jednoznačne nebude (jedine ultrajednoduchý typu Safety 1st Peps. Je len málo nových kočíkov do tejto ceny celkovo a tie by sa ti pri veľkom dieťatku tak či tak pravdepodobne rozpadli. Ja som jednoznačne za nejakú jazdenku a ani tam si nebudeš môcť až tak vyberať. A rátaj s ošuchmi, vyblednutím alebo niečím podobným.

Safety 1st Peps With Canopy

Najlepšie by bolo, ak by sa podarilo, zohnať jazdený, hoc i starší, golfáč Maclaren - sú kvalitné, takže vydržia aj viac detí, priestranné a pritom dobre ovládateľné.

Prípadne Triumph, ale je za 50 a je len mierne polohovateľný.

Maclaren Triumph

Ešte odporučím Peg-Pérego Pliko Mini.

Peg-Pérego Pliko Mini

Zo športiakov Britax B-Agile

Britax B-Agile 4

Menej priestranný, ale zasa ľahký a skladný je Nuna Pepp Luxx.

Nuna Pepp Luxx

Ďalej pozri bazárový Jané Nomad.

Jané Nomad

Ďalší, ale nie je vyslovene ľahučký, no po odňatí kolies snáď trochu skladný je… Brio Go

Brio Go

V tejto odpovedi zohľadňujem cenu a priestor pre dieťa pred váhou/skladnosťou.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli