Spratný kombinovaný kočík s bezdefektovými kolesami, aspoň trochu odpružený

Zodpovedané
8. jún 2020

Ahojky,

chcela by som poprosit o tip na kocik pre zimne babatko. Moja predstava je aspon ciastocne odpruzeny, s gelovymi kolesami (bojim sa defektu), ktory by mal adaptery na vajicko s isofixom a dal by sa v pohode zlozit do kufra mensieho auta. Sportova cast by mala byt otocna oboma smermi, kedze neskor chceme vymenit kocik za mensi skladnejsi sportak, ktory uz bude ok aj pre vacsie dieta.

Moc dakujem predom za tipy.

Ahoj,

Joie Versatrax by bol taký prvší, čo mi napadol. Je to ľahší, skladnejší kombinovaný kočík s bezdefektovými kolesami s pneumatikami plnenými penou.

Joie Versatrax

Baby Jogger City Premier je tiež super voľba. Aj keď možno nie ľahšia, ale spratnejšia na svoj typ určite. Super je aj veľký priestor v sedadle, ktoré tak vydrží dlhšie.

Baby Jogger City Premier

Baby Design Smooth je zaujímavá novinka s priestrannou vaničkou, aj keď teda je to menší, mestskejší kočík, nemá veliké kolesá.

Baby Design Smooth

ABC Design Salsa 4 má veľkú vaňu aj je ľahší, ale neskladá sa spolu so sedadlom, tak spratnosť konštrukcie neviem či zaváži (ale je ok spratná). Tento je aj pekne odpružený.

ABC Design Salsa 4

Ja by som pozrela aj na Emmaljunga NXT60 (F) s bezdefektovými Competition kolesami.

Emmaljunga NXT60 Flat

Neudávaš rozpočet, ani nejak viac kritérií, tak sa mi ťažko radí, ale snáď som niečím inšpirovala🙂

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli