Stokke, Joolz, al. aký kombinovaný kočík, ak bývame na kopci? Či len hlboký + vajíčko? Aké značky?

Zodpovedané
21. jan 2020

Ahoj,

ospravedlnujem sa,ze znova otravujem... Kukam a stale citam a rozmyslam nad tym, ze ci by nebola vhodna aj nejaka ina znacka okrem favoritov Stokke a Joolz Hub...

Byvame na dost velkom kopci. Ci je rozumne vybrat aj trojkombi, ci radsej nie? Alebo hlboky kocik s vajickom a neskor sportiak? Ake znacky su fajn?

Dakujem pekne

Ahoj,

ak máš favoritov, netreba to preháňať s premýšľaním, lebo sa akosi zamotáš. Čo sa kopca týka, určite je lepší ľahší a dobre ovládateľný kočík, preto - i kombinácia - Stokke Beat či Joolz Hub - mne osobne príde ako fajn výber. Ja osobne by som asi šla skôr do Beat-u.

Stokke Beat

Joolz Hub

Je milión dobrých modelov a značiek, pričom dobrý bude závisieť od toho, čo ty potrebuješ a vyžaduješ. Ja osobne by som, kvôli tej ľahkosti, pozrela možno aj Jané Kendo alebo Kawai, Valco Snap Ultra Trend.

Ty sama si musíš určiť, čo sa ti páči a čo sú tvoje požiadavky - vrátane ceny. Nevzdávala by som sa pôvodného pocitu.

Jané Kendo

Jané Kawai

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli