Street či Snap 4 sport?

Zodpovedané
23. okt 2018

Neviem sa rozhodnúť - Street ma krajší dizajn a je priestranný, ale vraj sa láme, rozhegá. Snap je vraj kvalitnejší, len tá strieška sa mi zdá malá. Je vlastne nejaký kočík, čo má striesku ako Petite&Mars, nafukovacie kolesá, do 10 kg a aj dosť priestoru do 300 € v dobrej kvalite? Dcérka má 3 mesiace, tak zháňam taký od polroka, ale čo vydrží a nebude vŕzgať aj po dvoch rokoch. Nechcem meniť kočíky každú chvíľu.

Ahoj,

lámanie a rozheganie je možné u každého kočíka a zlé skúsenosti som už počula ako u Street-u, tak aj u Valca.

Petite&Mars Street

Valco Baby Snap 4 Sport

Oba majú svoje výhody a nevýhody, ale určite by som sa nestresovala strieškou - Valco ju má takisto dostatočne veľkú, keďže sa dá roztiahnuť. Ešte lepšiu - skutočne obrovskú ju má vo vyššom prevedení Snap 4 Trend Tailormade, ktoré tiež stojí za zváženie, napríklad aj pre ešte priestrannejšie sedadlo. Tento je tiež dostupný aj vo verzii s nafukovačkami Sport. Žiaľ, oproti klasickému Snapu je o niečo drahšia.

Valco Baby Snap 4 Trend

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Veľmi dobrou možnosťou na zváženie, aj keď.tiež mierne cez limit, je aj Baby Jogger City Mini GT. Nie až tak známou, ale tiež kvalitnou možnosťou je aj španielsky Casualplay LOOPi All Road. Pozrieť sa oplatia aj modely Joie Mytrax či Espiro Sonic Air.

Baby Jogger City Mini GT

Casualplay LOOPi Allroad

Joie Mytrax

Espiro Sonic Air

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli