Strieborná konštrukcia na kočíku Oyster 3 - doškriabe sa?

Zodpovedané
6. feb 2019

Ahoj,

chcela by som sa spýtať, či na kočíku Oyster 3 na striebornej konštrukcii su velmi vidiet skrabance - ci sa lahko doskriabe.

Dakujem

Ahoj,

vo všeobecnosti platí, že strieborné konštrukcie sú náchylnejšie na škrabance, a Oyster 3 žiaľ nie je výnimkou.

Takže určite by som rátala s tým, že časom tam nejaké tie škrabance budú - najmä v prípade, že plánuješ jazdiť bežne (nie si celý čas dávať pozor) a tiež, ak plánuješ kočík nakladať do auta. Neber to však ako katastrofu, pretože to obvykle, ak nie je zaobchádzanie s kočíkom ozaj extrémne, nie je problém a nie je tak vidno, aby to prekážalo.

Pri Babystyle Oyster 3 by som si pri nakladaní/vykladaní dala pozor najmä na lem na strieške, ktorý sa zdá, že by sa mohol poškriabať najviac (a najskôr).

Babystyle Oyster 3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli