Stupienok ku kočíku

Zodpovedané
18. mar 2020

Dobrý deň,

chcem sa spýtať, existuje nejaký univerzálny stupienok ku kočíku? Mám totiž kočík Teutonia Be You a zároveň Elodie Details Stockholm 3.0 - dá sa nejaký taký kúpiť?

Ďakujem

Ahoj,

Teutonia BeYou! V3 a Elodie Details Stockholm Stroller 3.0 sú typovo veľmi rozdielne kočíky, ale z lepších univerzálnych skejtíkov - prídavných stupienkov ku kočíku nájdeš určite viacero, ktoré sadnú na oba.

Otázne je, či sa ti to stále bude chcieť odopínať a zapínať, ale možné to je. Odporučím Lascal Buggyboard príp. Bumprider, s tým, že ak by si chcela skejt používať na oboch a pravidelne ho presúvať z kočíka na kočík, asi by som si dokúpila druhý set úchytov (nech má každý kočík úchyty) a ty si skate budeš už len preklikávať (vec pár sekúnd). Volá sa to Lascal Connector Kit.

Teutonia BeYou! V3

Elodie Details Stockholm Stroller 3.0

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli