Surodenecký kočík do malého kufra auta a aspoň s jednou ležiacou pozíciou

Zodpovedané
23. apr 2019

Dobry den,

potrebovala by som poradit pri vybere sportoveho surodeneckeho kocika. Potrebujem nieco, co sa zmesti do maleho kufra auta, a aspon jedna zo sedacich casti ide do uplneho lahu (kvoli babatku). Kludne aj nejaky golfak, ale ozaj nieco kompaktne, aby som do auta zmestila napr aj mensi nakup alebo batozinu.

Dakujem

Ahoj,

myslím si, že najvhodnejším kandidátom pre teba bude Baby Monsters Kuki Twin. Je ľahký a ozaj skladný (po zložení cca tak veľký, ako klasický jednokočík). Obe sedadlá idú do ľahu, dokonca pre bábo možno do sedáku vložiť vložnú tašku. Sedadlá nie sú z najväčších, ale pri skladnom dvojkočíku sa s tým samozrejme ráta 😉

Okrem neho poradím ešte Mountain Buggy Nano Duo.

Baby Monsters Kuki Twin

Mountain Buggy Nano Duo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli