Ten správny kombinovaný kočík: na štýl Joolz, vetraná vanička, obojsmerný športiak, nekorýtko alebo polohovanie nôh

Zodpovedané
26. aug 2020

Dobry den.

Chcela by som poprosit o radu ohladne kocikov, ktore by splnali moje poziadavky. Hladam dvojkombinaciu. Kocik moderneho vzhladu na styl Joolz. Kocik, ktoreho:

  • strieska aspon na hlbokej casti ma vetranie (sietka)
  • sportova cast sa da nakliknut aj v proti smere jazdy
  • nie korytkove sedenie, alebo aspon, aby mal polohovatelnu opierku noh.

Vdaka za radu

Ahoj,

ak sa ti páčia kočíky značky Joolz a chceš nekorýtko, tak ja by som pozerala na Joolz Hub. Tá vanička je dostupná aj preň.

Joolz Hub+

Okrem Joolz-ov takú vaničku zasa až tak moc kočíkov mať nebude, ale teda jedným z nich je určite aj Cybex Priam. Tiež nekorýtko, ale teda nie až tak cenovo dostupné. Aj v bazáre tie novšie modely môžeš pozrieť (staršie mali klasickejšiu vaničku).

Cybex Priam 3

Ďalším z “na štýl Joolz”, nižší a podobný skôr Hub-u by bol Anex l/type.

Anex l/type

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli