Teplý fusak do športiaku ABC Design, čo sadne aj do neotočného športiaku neskôr

Zodpovedané
17. sep 2020

Ahoj Eli,

potrebovala by som poradit ohladne fusaku na zimu. Kocik mame kombinovany, ABC Design Salsa 4, myslela som si, ze moje aprilovcatko povozim este vo vanicke, ale kedze je uz dost dlha (72 cm), pravdepodobne prejdeme coskoro na sportovu cast. Aky fusak do nej odporucas, pripadne aby sa dal dat aj do ineho sportiaka, ak kupime potom neotocny? Ideal aby fusak vydrzal aspon do tych dvoch rokov. Potrebujeme fusak, aby bol teply, sice zijeme v BA, kde je dost teplo aj v zime, ale casto chodime na vychodne Slovensko, kde je zase zima. Rada by som nieco univerzalne farebne. Co som pozerala tak Lodger Bunker, ale z fotiek mi pride dost tenky - alebo Pinkie.

Dakujem

Ahoj,

ja by som do tvojho ABC Design Salsa 4 asi najskôr dala jeho originálny fusak. Je fakt teplý, cena je fajn, aj sa pekne hodí. Myslím si, že ho bez problémov využiješ aj neskôr a ak by si ho už nechcela (zmena je život a aj zábava), tak predáš aj so športiakom a kúpiš iný.

ABC Design Salsa 4

Mimo toho, Lodger Bunker je tenší na pocit, ale je určite hrubší. A hlavne vrstvením teplejší od Pinkie. Mala som ich zo 5 - za mňa naj fusaky.
Sama bývam v Bratislave a absolútne som s ním bola spokojná. Ak predsa len chceš niečo iné, teplejšie, mala som od Lodgeru aj ich zateplenejšiu verziu. Lodger Explorer. Je fakt ešte teplejší, ale zasa je to aj drahší fusak (keď tak kuk bazár. Je to kvalitný fusak a fajn aj použitý). Ak ale rozpočet dovolí, môžem odporučiť.

Mimo toho ľudia dosť obľúbujú aj Bjallra, ak by si aj niečo štýlové chcela, prípadne podobný Zopa Fluffy, či ikonický Elodie Details.

A z praktických a dostupných je ok aj taký Emitex či Kaiser. Mne sa tie ale trochu viac v športiakoch šmýkali a Lkový sed Lodgeru bol za mňa naozaj veľkou výhodou.

Mne sa dosť pozdávajú aj málo rozšírené Snogga od Cybexu - vydarený, unikátny dizajn, a bábo je v nich fakt zabalené.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli