TFK Joggster Trail - je vhodný na šport (beh a korčule), i na bežné jazdenie a nákupy?

Zodpovedané
24. feb 2020

Ahoj,

uvažujem o kúpe TFK Joggster Trail / Trail 2 - aký je tvoj nazor na tento kočík? Bude vhodný na beh a korčule? Takisto aj na bežné vozenie a nákupy?

Ahoj,

TFK Joggster Trail 2 najmä teda v dvojkombinácii má pod 13 kg. Takže ho v pohode využiješ aj na každodenné používanie. Jediná malá nevýhoda - nie je úplne najmenší po zložení, takže ak máte mini auto, na tie nákupy to asi nebude ideálne - ale to so žiadnym kočíkom, s ktorým zároveň môžeš aj korčuľovať. Musia byť totiž dostatočne odolné a stabilné, to sa s úplne minipidi kočíkom jednoducho nedá.

Ale aby som to zhrnula, podľa mňa si vybrala výborne.

TFK Joggster Trail 2

Jediný iný, čo by som tak ešte z brucha navrhla, keby si chcela aj inšpiráciu na iný, by bol asi Baby Jogger Summit X3. Je ešte ľahší a podobne veľmi vhodný na takéto používanie.

Baby Jogger Summit X3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli