Trojkombinácia kočíka na behanie (i do mesta) alebo kočík s vymeniteľným podvozkom?

Zodpovedané
28. jún 2019

Ahoj,

prosím poradiš mi kočík ktorý je certifikovaný bežecký (športová časť) a je možné vytvoriť aj trojkombináciu? Tie, čo som pozerala, sú moc mohutné na bežné používanie, alebo, keby som chcela vybehnúť do mesta, mi prídu ťažké. Hľadám, či je aj taká možnosť nejakého kočíku, kde by sa dal meniť podvozok ( :D ) a bola by to trojkombinácia.

Termín mám koncom septembra a bývam na dedine, čiže nie moc dobré cesty.
Ďakujem

Ahoj,

napriek tomu, že kočík s vymeniteľným podvozkom znie smiešne, pravdupovediac mám presne niečo pre teba! A teda kočík Casualplay LOOPi vo verzii AllRoad. Ten totiž ponúka dokonca až tri nápravy - mestskú City by som však na tvojom mieste, keďže bývaš na dedine s neveľmi dobrými cestami, odignorovala a kúpila kombináciu s Allroad nafukovacími kolesami, plus samostatne dokúpila trojkolesovú bežeckú nápravu Running. Kočík si tak prezuješ a môžeš používať s vaničkou, autosedačkou či neskôr neotočným sedadlom bežne, alebo s tromi kolesami na beh. Na tvoje potreby takmer dokonalé riešenie.

Casualplay LOOPi Allroad

Casualplay LOOPi City

Casualplay LOOPi Running

Ak by si predsa chcela ešte iné možnosti (ale prezúvaniu podvozku už ďalšie nemám 😉 ) - navrhnem Thule Urban Glide 2, Baby Jogger Summit X3 či Joggster Lite 16” - ten je dodávaný aj s vymeniteľným predným dvojkolesom na bežné denné používanie, čo je super správa. Jedna z vaničiek TFK (Multi X) sa tiež dá transformovať na protismerné sedadlo, takže dietko môžeš v prechodnom období vaničky a športiaku voziť aj v protismere.

Thule Urban Glide 2

Baby Jogger Summit X3

TFK Joggster Lite 16

Zo všetkých spomenutých kočíkov dokážeš dokúpením želaných častí vytvoriť trojkombináciu.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli