Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Trojkombinácia s veľkou hlbokou vaničkou do 400 €

Zodpovedané
27. máj 2019

Dobrý deň,

hľadám neutrálnu trojkombináciu s veľkou vaničkou (nad 70 cm na dĺžku), s kvalitným vajíčkom, do 400 €.

Ahoj!

Tu je jeden malý problém, a to ’s kvalitným vajíčkom’. Ak hovoríme o novom kvalitnom vajíčku (nie bazárovom), treba pozrieť lepšie, testované značky, a tie nové začínajú nad 100 eur cenovo. Takže máš tu buď možnos zvážiť kúpi dvojkombi lacnejšej plus bazárového vajíčka, alebo skúsiť vymáknuť nejakú výpredajúvú trojkombináciu s lepším vajíčkom.

Čo sa nových čisto vajíčiek týka, ak potrebuješ lacnejšie, dobrá a zároveň lacnejšia sedačka by bola Joie Gemma (dá sa zohnať okolo cez 70 eur, plus ak nájdeš nejakú zľavu alebo teraz na deň detí nájdeš nejaký dobrý zľavový kupón, vyjde ťa ešte menej…). Pripája sa na adaptéry typu Maxi-Cosi, takže ju dáš skoro na každý kombinovaný kočík (s adaptérmi Maxi-Cosi/Cybex…).

K tomu by som si vzala kombináciu, asi buď Joie Mytrax - ak ti nevadí športová časť, čo sa nedá otáčať; alebo Kinderkraft Prime, Bomimi Amadeo

Šiel by aj Bebetto Pascal, alebo, čo je naozaj zaujímavá možnosť, ak by ťa oslovoval ak tradičnejší dizajn - tento výpredajový Silver Cross Sleepover Elegance - https://www.aladdin.sk/kombinovane-kociky/silve... (neskutočná cena).

Z typu 2v1 by to tiež šlo nejako spojiť - ja by som pozerala na Diono Quantum, ktorý je na mall.sk vo farbe Navy v super akcii za 365 eur (plus dokúpiš osobitne autosedačku).


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.