Vajíčko Britax Römer a konštrukcia ABC Design Salsa 4 Diamond - sú kompatibilné?

Zodpovedané
28. mar 2019

Ahoj,

pre naše novorodené bábo sme sa rozhodli kúpiť kočík ABC Design Salsa 4 Air Diamond Edition. Jeden známy nám ponúkol, že nám daruje vajíčko Britax Romer a keďže táto značka patrí medzi top na trhu, čo sa týka bezpečnosti, tak chcem v aute určite používať toto vajíčko namiesto vajíčka ABC Design. Moja otázka je - existujú adaptéry, ktorými by som vedela nacvaknúť Britax vajíčko na konštrukciu nami vybraného kočíka?

Ďakujem

Ahoj,

značka ABC Design po novom akceptuje aj Römer autosedačky.

Potrebuješ si len osobitne zakúpiť adaptéry s názvom Click&Go. Takže k novému ABC Design Salsa 4 Air tvoju autosedačku budeš schopná nakliknúť.

ABC Design Salsa 4 Air

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli