Vanička ku Baby Jogger City Mini GT2 - existuje? Alebo čo podobné v dvojkombinácii?

Zodpovedané
10. aug 2020

Ahoj,

potrebujem poradiť. Veľmi sa mi páči športový kočík Baby Jogger City Mini GT2. Ale neviem, či sa k nemu dá dokúpiť nejaká vanička a autosedačka. Bábätko budeme mat zimné januárové. Pri prvom sme mali Brio Go a bol príšerne ťažký. Zle sa nám zmestil do kufra. Tento športiak vyzerá super. Ak by nebola vanička - je niečo podobné aspoň v dvojkombinácii?

Ahoj,

áno, ku Baby Jogger City Mini GT2 sa dá dokúpiť vanička aj adaptéry na autosedačky, takže máš vybavené.

Môžeš ho v kombinácii používať s nasadeným sedadlom, ale aj sedadlo zvliecť a používať vaničku či autosedačku na čistej konštrukcii.

A áno, super výber, je to skvelý a kvalitný ľahký neotočný športiak so super možnosťou kombinácie, a aj jedna z mojich top volieb, takže silno odporúčam 🙂

Baby Jogger City Mini GT2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli