Večná téma - aký kompaktný športový kočík s ok kolesami?

Zodpovedané
25. júl 2019

Ahoj,

potrebovala by som poradiť. Hľadám športový kočík, nemusí byť extra vymakaný, len nech sa dá dobre skladovať, že sa zmestí do kufra aj do malej predsiene, a hlavne aby sa ľahko ovládal aj jednou rukou, keďže v druhej mám druhé dieťa 🙂 Kolesá by mohli byť také, aby sa na každej jame v Bratislave nezasekávali, ale aby som ich zas nemusela každý víkend dofukovat.

Ďakujem pekne za radu 🙂

Ahoj,

ak hovoríme o fakt kompaktnom mini kočíku, pozrela by som kvôli kolesám buď na Cybex Eezy S+, alebo EasyGo Minima Plus.

Cybex Eezy S+

EasyGo Minima Plus

Z ľahkých a skladných, ale nie ultra mini kategórie by som zvážila Mutsy Nexo alebo ABC Design Okini (možno aj Nuna Pepp Next).

Mutsy Nexo

ABC Design Okini

Nuna Pepp Next

Nepíšeš, či má byť otočný, ale ak áno, Jané Kendo. Možnosťami by bol aj Joolz Hubb, Quinny Zapp Flex Plus (iné nové Quinny zo Zapp X rady sú tiež super), Cybex Balios S, Zopa Move.

Jané Kendo

Quinny Zapp Flex Plus

Cybex Balios S

Zopa Move

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli