Veľký športový kočík s priestorom pre dlhé deti. Bugaboo Bee, Maclaren..?

Zodpovedané
22. máj 2020

Dobrý deň, poprosila by som o radu, ktorý kočík (športový) je pre naozaj veľké, dlhé deti. Mame 5 mesiacov a 70 cm a hľadáme športový kočík. Páči sa mi Bugaboo Bee, alebo ísť len do Maclarenu?

Ahoj,

pre vyslovene veľké dieťa by som ja Bugaboo Bee nekupovala. A celkovo by som asi, ak by to nebolo nutné, nekupovala pre také dieťa nijaký otočný model.

Bugaboo Bee 5

Preto je Maclaren určite omnoho lepšou voľbou. Mimo toho by som pozerala na kočíky ako Britax B-Motion Plus, ktorý má naozaj brutál veľkú ložnú plochu, Mamas&Papas Armadillo, ak ti nevadí veľmi mestský model. Alebo potom niečo ako Valco Snap Trend, Baby Jogger City Mini GT2.

Britax B-Motion 4 Plus

Mamas&Papas Armadillo XT

Valco Baby Snap 4 Trend

Baby Jogger City Mini GT2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli