Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vhodný kombinovaný kočík pre augustové dieťa, do mesta i na dedinu?

Zodpovedané
24. apr 2019

Dobrý deň,

poprosila by som radu, aký je vhodný kočiar pre augustové dieťa. Malo by ísť o trojkombináciu, cena do 500,- eur. Bývame na dedine, ale často navštevujeme aj mesto, čiže kočiar aj na dedinu, aj do mesta.

Ďakujem za radu.

Ahoj!

Je dosť podstatné, či u teba na dedinu znamená ťažší terén. Lebo ak aj na dedine plánujete len menej náročné (t.j. nie pole) prechádzky, možnosťou by bol Moon ReSea. Je to skôr mestský kočík, ale pekný, nie ťažký a skladný za dobrú cenu. O čosi robustnejšou možnosťou rovnakej značky a za fajn cenu je aj Moon Cool. Kupujú sa (oba) v dvojkombinácii, autosedačku dokúpiš či už novú, alebo bazárovú (výhoda je, že máš voľnosť zamerať sa na lepšie, teda bezpečnejšie, značky). Výhodou je aj priestranná vanička, čo sa ti pre letné dieťa zíde.

Okolo 500 eur (možno o pár eur viac, minulý rok však aj menej) zoženieš aj trojkombináciu Cam Dinamico Up, tiež fajn pre veľkú vaničku, super košík a hybridné využitie do mesta i mimo neho. Spomeniem aj Kinderkraft Prime (o čosi robustnejší model). Ak ti nevadí neotočné sedadlo, zvážila by som aj kombinácie ako Joie Mytrax, prípadne hybridný Casuaplay LOOPi - podľa potreby k nemu vieš dokúpiť iné spodné nápravy (typ kolies).

Z poľských by ťa mohli zaujať značka Bebetto, Espiro Next Flow, Baby Design Lupo Comfort - tieto spomínam aj preto, že nielen vanička, ale aj športiak je prijateľný (čo u mnohých poľských kombinácii nie je).


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.