Vhodný kombinovaný kočík pre augustové dieťa, do mesta i na dedinu?

Zodpovedané
24. apr 2019

Dobrý deň,

poprosila by som radu, aký je vhodný kočiar pre augustové dieťa. Malo by ísť o trojkombináciu, cena do 500,- eur. Bývame na dedine, ale často navštevujeme aj mesto, čiže kočiar aj na dedinu, aj do mesta.

Ďakujem za radu.

Ahoj,

je dosť podstatné, či u teba na dedinu znamená ťažší terén. Lebo ak aj na dedine plánujete len menej náročné (t.j. nie pole) prechádzky, tak možnosťou by bol Moon ReSea. Je to skôr mestský kočík, ale pekný, nie ťažký a skladný za dobrú cenu. O čosi robustnejšou možnosťou rovnakej značky a za fajn cenu je aj Moon Cool. Kupujú sa (oba) v dvojkombinácii, autosedačku dokúpiš či už novú, alebo bazárovú (výhoda je, že máš voľnosť zamerať sa na lepšie, teda bezpečnejšie, značky). Výhodou je aj priestranná vanička, čo sa ti pre letné dieťa zíde.

Moon ReSea

Moon Cool

Okolo 500 eur (možno o pár eur viac, minulý rok však aj menej) zoženieš aj trojkombináciu Cam Dinamico Up, tiež fajn pre veľkú vaničku, super košík a hybridné využitie do mesta i mimo neho.

Spomeniem aj Kinderkraft Prime 2019 (o čosi robustnejší model). Ak ti nevadí neotočné sedadlo, zvážila by som aj kombinácie ako Joie Mytrax. Prípadne hybridný Casuaplay LOOPi - podľa potreby k nemu vieš dokúpiť iné spodné nápravy (typ kolies).

Cam Dinamico Up

Kinderkraft Prime 2019

Joie Mytrax

Casualplay LOOPi Allroad

Z poľských by ťa mohli zaujať značka Bebetto, Espiro Next Flow, Baby Design Lupo Comfort. Tieto spomínam aj preto, že nielen vanička, ale aj športiak je prijateľný (čo u mnohých poľských kombinácii nie je).

Espiro Next Flow

Baby Design Lupo Comfort

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli