Vhodný, odpružený kombinovaný kočík s vložnou taškou do 400 eur (aj bazár). Gesslein? Aké sú alternatívy?

Zodpovedané
15. sep 2020

Ahoj,

hladam kocik pre novorodenca.

Zakladne poziadavky:

  • vlozna taska/lahko prenosna vanicka aj s babatkom (byvame na 4tom bez vytahu - takze toto je zaklad)
  • odpruzenie kolies
  • smer otocenia vanicky na mna 🙂

Viem o Gessleinoch, ale tie sa mi zdaju mozno trosku robustne, co v podstate som aj ochotna akceptovat.

Kocik chcem na prve (zimne) mesiace, kym bude mat dcerka 6-10 mes. max, potom vymenime za sportiak. Rozpocet je tak do 400 eur, nie je problem aj jazdenymi bazarovymi. Po akych znackach a typoch este pozerat?

Dakujem dopredu!

Ahoj,

za mňa by značka Gesslein určite bola jednou z top volieb. A to najmä pre jej obľúbenosť a v tejto cenovej kategórii v bazári dobre zohnateľná. Dokonca by mala aj ideálneho, ľahšieho kandidáta, a to by bol Gesslein FX4 Classic, ale žiaľ ako novinku ho v danej sume nezoženieš ani v bazári. A tým pádom ti ostanú na výber skôr len tie robustnejšie modely, ale tie nie sú určite zlé.

Gesslein FX4 Classic

Inou alternatívou by bola tiež nemecká značka - Hartan. Tieto mi však prídu ešte ťažšie a aj dizajnovo menej príťažlivé. Ale zasa kvalita je dobrá a aj jazdné vlastnosti a funkčnosť. Tak nech máš na čo pozerať.

Hartan Xperia GTX

Hartan Avantgarde

V podobnej, aj keď dizajnovo čistejšej kategórii by boli aj staršie modely značky Teutonia.

Teutonia Cosmo

Teutonia Cosmo V3

Ak by si predsa len radšej nový so zárukou, tak ABC Design Turbo je fajn model aj s vložnou vaničkou. Nie je ľahký a žiaľ je aj drahší.

ABC Design Turbo 4 2017

Alebo ešte Kinderkraft Evolution Cocoon je zasa super cenovo, ale odpruženie tam moc nečakaj.

Kinderkraft Evolution

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli