Výber kombinovaného kočíka pre nižšiu mamičku, vynášanie na 2.p., a aj na dedinu/terén

Zodpovedané
11. mar 2020

Ahoj Eli,

mám otázočku s vyberom kočíka. Aj keď ešte trochu čas mám. Potrebovala by som poradiť, ktorým smerom sa uberať. Bábätko sa narodí v mesiaci október. Mám výšku 155 cm. Bývame v byte na 2. poschodí, bez výťahu. Potrebovala by som niečo ľahké, čo dokážem vyniesť sama do bytu - a zas vaničku, ktorá bude aspoň do februára, marca využiteľná. Vhodný do mesta, dediny ale na aj taky horší terén.

Ďakujem pekne 🙂

Ahoj,

mne osobne najprv napadol Jané Kendo alebo väčší Kawai. Prípadne tiež Moon Style. Sú to relatívne ľahšie modely, ale pritom veľmi funkčné aj na nerovnostiach. Vanička je dostatočná, väčšia (u Jané najmä Micro - nenechaj sa zmiasť názvom 😉) a pre októbrové bábo postačí asi hocijaká (v mrazoch bude malinké a potom príde jar). Zároveň sú to vynesiteľné modely.

Jané Kendo

Jané Kawai

Moon Style

Z trochu väčších, ak by si zvažovala, by som pozrela na Espiro Only - na dedinu mi príde veľmi vhodný, je to taký stred.

Espiro Only 2020

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli