Vymeniť Joolz Aer za Greentom? Hľadám niečo na viac každodenné použitie, pevnejšiu konštrukciu športového kočíka...

Zodpovedané
20. nov 2020

Ahoj Eli,

Ty vždy dobre poradíš. Mám 2,5 ročného syna. Už som myslela, že kočík netreba, a tak som kúpila len Aer na občasné použitie, no syn sa kočíka ešte vzdať nechce - a je pre mňa jednoduchšie ho odviezť ako niesť na rukách 🙂

Jazdne mi Aer vyhovuje, aj miesta je tam veľmi veľa (syn je vo fusaku a stále komfortne), no nie je to kočík na každodenné vozenie. Je dobrá voľba kúpiť Greentom? Bude jazdne a priestorom vyhovovať? Joolz si určite nechám ešte na dovolenky a do lietadla, plus tá váha, fakt ho milujem.

Idem mi skôr o to, či má Greentom lepšiu a pevnejšiu konštrukciu a oplatí sa ho kúpiť 🙂

Ďakujem

Ahoj!

Joolz Aer je aj za mňa ozaj fajn kočík, ale je viac menej určený na cestovanie. Resp. na príležitostné používanie a nie na situáciu, keď kočík ešte využívaš dosť a dieťatko si ho žiada v podstate denne.

Joolz Aer

Greentom Upp je za mňa preto ozaj dobrá voľba a aj ti ju odobrím. Je to jednoduchší, ľahší neotočný model, ale pritom podstatne plnohodnotnejší ako Aer. Veľká kopa priestoru, širšia konštrukcia s väčšími kolesami a zároveň nízka váha a pekná ovládateľnosť. Podľa mňa je to super. Určite je pevnejší, aj keď samozrejme stále je to kategória ľahšieho kočíka.

Greentom Upp Classic 2017

A ak by si stále pochybovala resp. predsa len radšej niečo ešte menšie, potom by som odporučila asi Baby Jogger City Mini Zip.

Baby Jogger City Mini Zip

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli