Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vymýšľam, ak mojej vysokej slečne+spokojnosti s Petite&Mars športiakom uvažujem dokúpiť golfky? 🙂

Zodpovedané
4. nov 2019

Ahoj,

mam Petite&Mars bazarovku, som max spokojna - srdcovka. Na zimu s nim pobehame.

V lete bude mat dievka 2 a pol roka a ja uvazujem, ci nedokupit nieco golfove. Napadlo ma Caretero Monaco. Byvame na sidlisku, tak nieco na kazdodennu spacirku do obchodu a pieskovisko a nieco, co by zvladlo vylet a jazdu autom. Spanok len nahodny - v kociku nespava.

Dobojovat to s P&M, alebo sa oplati golfac podla teba? Dievka je dlha, vysoka.
Vdaka

Ahoj!

Pravdupovediac, áno, vymýšľaš 😉 Ak ste spokojné, je to tvoja srdcovka, ddcérka má dostatok miesta, a teda nemáte nijaký zásadný problém s priestorom, uskladnením, hocičím… ja by som nemenila, nezaberala ďalšie miesto druhým kočíkom. Totiž, golfky - jazdia horiše, obvykle majú aj podstatne menej pristoru, bude to trochu “hrkotálka”. Pre dlhú, vysokú dcérku, no neviem.

A teda potom ak, tak jedine, keď už kočík prakticky nebude potrebovať, niečo len na také mini prechádzky “pre prípad núdze” - ale to len, keď už ani váš Petite&Mars nebude veľmi potrebný… Potom by som niečo supermini, ako Britax Holiday, GB Pockit+ All-City… Niečo, čo sa ani nepolohuje,a nebudeš riešiť, či je jazda pohodlná (lebo nijak extra nebude, je to skôr taký záložný kočík a kočík do obchodov, to čo mám na mysli). Toť môj názor - ostaňte pri tom, čo máte, ak ste spokojné 😉

P.S. Caretero Monaco je lacný, zbytočne veľký - neskladný model. tam si v ničom nepomôžeš.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.