Vysoký kočík - aký cenovo dostupnejší, kvalitný kočík je vysoko ako Stokke Trailz?

Zodpovedané
7. mar 2020

Ktorý kočík je výškovo najbližšie k Stokke Trailz? Bez ohľadu na funkcie či váhu. Niečo kvalitné, no cenovo prijateľnejšie ako spomínaný Stokke Trailz.

Ďakujem.

Ahoj,

kvalitou a výškou blízke k Stokke Trailz Terrain, ale lacnejšie mi nič realisticky porovnateľné veľmi nenapadá. Je to ozaj kvalitný a strašne vysoký kočík, ktorému sa v tomto ohľade toho moc nevyrovná. Ja osobne by som možno pre lacnejšiu variantu zvážila bazár.

Stokke Trailz Terrain

Vcelku uchádzajúcimi kandidátmi (kvalita + výška) by boli určite kočíky Joolz (najmä Geo), ale neprídu mi ažtak priestranné. Tiež to však nie je veľmi lacnejšia varianta.

Jané Crosswalk by mohol byť zaujímavý, tiež to ale zďaleka nie je to isté. A ešte Quinny Moodd a Uppababy Vista...ale neviem, či ťa uspokojí niečo predsa len nie “to pravé”.

Jané Crosswalk

Quinny Moodd

Uppababy Vista

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli