Vyšší, skladnejší kombinovaný kočík - dvojkombinácia do 600€. Moon ReSea?

Zodpovedané
16. apr 2020

Ahoj,

prosim o radu. V maji cakam druhe babo a chcela by som nejaky spratnejsi kocik, ktory sa bude lahko nakladat do auta a ovladat pre vyssich rodicov (muz 180 cm, ja 175 cm). Jedna sa mi hlavne o vanicku, aby bola dost vysoko ulozena, kedze sportovy kocik mam po prvom dietatku.

Vacsinou ho budeme vyuzivat v meste, ale bolo by fajn, aby zvladol aj mensi teren. Cena dvojkombinacie do 600 eur, ale idealne do 500 eur. Pozerala som Cybex Balios S, ale ta vanicka je podla mna polozena extremne nizko, ale inak splnal moje poziadavky. Este som pozerala Moon ReSea.

Chcem poprosit o radu, aku znacku este odporucas, kedze v sucasnej situacii nemam moznost pozriet ich nazivo.

Dakujem vopred velmi pekne.

Ahoj,

Moon ReSea, najmä ak ti ide o vaničkovú časť - a aby bola vyššie, je náhodou naozaj dobrý nápad - pri týchto požiadavkách a cene.

Moon ReSea

Okrem neho je na zváženie aj ozaj podobný Muuvo Quick, ktorý by som kuk tiež a zvážila, ktorý sa ti viac pozdáva dizajnovo, plus na ktorý nájdeš lepšiu cenu.

Ale celkovo uvažovanie chválim - jednoduchý, najmä mestský kočík - vanička a možno dočasne športiak, z ktorého prejdete na ten, čo už máte a s ktorým ste spokojní. Spravila by som to isté.

Muuvo Quick 2.0

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli