X Lander X Move - názor na váhu, odpruženie, kolesá, výšku kombinovaného kočíka

Zodpovedané
13. júl 2020

Ahoj,

prosím tvoj názor na tento kočík? Mňa zaujali celkom pozitívne správy - myslíš, že tento kočiarik je váhou dosť ťažký? Nie je na tú váhu aj nejaké to odpruženie? Vieš, že tú váhu človek moc necíti pre mňa, plus výška sa tam uvádza 102 cm - tak neviem, vyzerá byť kvôli kolesám super aj do terénu aj na mestské rozbité chodníky, a za fajn cenu.

Ďakujem za radu

Ahoj,

X-Lander X-Move je výkonnosťou aj celkovým spracovaným fajn kočík, ale za mňa riadne ťažký. Pri tlačení s ťažkým dieťatkom, pri nakladaní do auta, pri jazde do kopca to cítiť budeš. Ak ale tieto veci až tak nezavážia, absolútne v pohode - veľa vecí má naozaj dobrých.

K odpruženiu - na tlmenie nejakých nárazov ok, ale citeľné veľmi nie je a už vôbec nie hojdavé. Je to skôr tvrdší kočík. Nerovnosti vďaka veľkým kolesám prejdete a aj to kočík ustojí. Nebude to úplne hladká jazda a takisto aj tú váhu cítiť.

Ak máš ponuku na dobrú cenu a okolo roka a pol, dvoch rátaš s prechodom na nejaký ľahký neotočný športiak, tak za mňa ok. Najmä ak sa ti páči a sedí ti - kľudne po zvážení negatív do neho choď. Mne osobne by do mesta bol priťažký a primohutný. Je to teda fakt o preferenciách.

X-Lander X-Move

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli