Začiatočný kombinovaný kočík 2v1, keď už mám neočotný športový na neskôr - odporúčaš (a aký)? Do 300 eur.

Zodpovedané
19. nov 2020

Ahoj ;)

Začínam sa obzerať po kočíkoch pre naše druhé dieťa, pri prvom nám všetci radili nekupovať trojkombináciu, že to je zbytočné, že radšej hlboký a potom poriadny športiak. Čo bola fakt super rada, lebo všetky kamošky aj tak hneď kupovali nový športový, len mne chvíľku chýbalo to, že som na malého nevidela, vo vaničke vydržal asi 5 mesiacov, bol júnový - druhé bude tak isto. So športiakom som spokojná, no hľadám niečo na začiatok za cca 300€. Zaujali ma kočíky 2v1. Je to dobrá voľba ? Po ktorých značkách sa obzerať? Alebo ísť radšej do nejakej bazárovej trojkombinácie? Kočík budeme využívať hlavne v meste, bývame v paneláku s malým výťahom (kamarátka s veľkou poľskou trojkombináciou sa nezmestila).

Ahoj,

za mňa správny prístup, kúpiť niečo 2v1 na začiatok, ak už máš športiak, ktorý ti vyhovuje. Chválim.

Diono Quantum je jedným z mojich favoritov v tejto kategórii, ale teda je širší (nie priširoký). Ale je to kvalita a kratší i nižší ako hocaký klasický poliak, tak možno dobré pozrieť rozmery a pomerať výťah, ak by ťa zaujal.

Diono Quantum

Z takých ešte lacnejších, bojím sa trošku, že budeš veľmi cítiť predné kolieska a nekvalitu plastov. No spomeniem každopádne Kinderkraft Veo a ešte lepšie Lionelo Greet.

Kinderkraft Veo

Lionelo Greet

A ak ozaj ísť po čo najnižšej cene na ten začiatok, určite silno odporučím aj CBX Onida Flex.

CBX Onida Flex

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli