Zimný fusak pre štvormesačné dieťa - Zopa versus Elodie Details (do Mutsy Nio).

Zodpovedané
11. nov 2019

Dobrý večer,

chcela by som Vás poprosiť o názor na fusak Zopa a Elodie Details. Plusy, mínusy oboch. Snáď mi to pomôže rozhodnúť sa, ktorý kúpiť. Dieťatko má 4 mesiace, žijeme pod Tatrami, kočiar mám Mutsy Nio.

Ďakujem.

Ahoj,

tieto fusaky - Elodie Details a Zopa Fluffy - sú oba dizajnovo i funkčne porovnateľné. Nafučané, roztomilé ako obláčik, efektná kožušinka a je v nich teplo. Nie sú najväčšie, ale jednoznačne ani najmenšie - a oba dobre poslúžia aj v zime.

Rozdiel je tam najmä v “značkovosti” - takže záleží, ako veľmi štýlová chceš byť a ako veľmi ti záleží na značke + farebnom, vzorovanom prevedení (ktoré u ED tak nejak vedú), alebo či si naopak skôr orientovaná na cenu (ktorá je u Elodie príhodnejšia). Ja osobne preferujem vzory a farby Elodie (sú ozaj dosť originálne), ale zasa mašličky Zopy ma uchvacujú tiež. Porovnaj si ceny, lebo výkon bude ok u oboch, a rozhodni sa srdcom - zle sa nerozhodneš 🙂

A keby ti išlo o čo najviac tepla a funkčnosti, ja osobne odporučím o niečo menej dizajnový, ale extrémne kvalitný Lodger Explorer, alebo potom dizajnovejší, ale tiež dosť drahý Voksi.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli