Zimný nánožník na športový kočík Graco Evo XT

Zodpovedané
12. aug 2019

Ahoj,

aky, resp. kde kupit nanoznik pre sportovu cast na jesen/zimu na sportovy kocik Graco Evo XT?

Dakujem 😊

Ahoj,

na Graco Evo a ani Graco Evo XT aktuálne neponúkajú originálny nánožník. Preto odporúčam buď zakúpiť univerzálny nánožník, čo dobre sedí - obľúbené sú napríklad Pinkie, alebo si dať ušiť (sadne jednoducho najlepšie).

Graco Evo

Graco Evo XT

Okrem neho by som ešte zvážila sťahovaciu deku (tiež ich robia Pinkie, ale dá sa dať napríklad aj ušiť). Super sedia, lebo si ich pritiahneš ako potrebuješ.

Nedá mi tiež nespomenúť, že dobrý a viacvrstvový fusak (ako Lodger) vie nánožník úplne nahradiť. Je to ale vec preferencií.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli