Aký hlboký kočík odporúčate pre ženu s výškou 158 cm?

Zodpovedané
7. apr 2021

Dobrý deň,

hľadám hlboký kočík pre ženu s výškou 158 cm. Chce, aby nevyzeral veľmi mohutne. Mal by mať dobré kolieska do terénu na dedine, v meste a vhodný aj na poľnú cestičku.

Aký kočík mi odporúčate?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

v tomto prípade by som Vám odporučila pozrieť si kočík Moon Resea S. Tento konkrétny model je veľmi kompaktný, ľahko skladný so športovou časťou. Na hlbokú vaničku sa používajú vyvyšujúce adaptéry a tým pádom máte bližší kontakt s bábätkom.

Konštrukcia je však celkom dobre odpružená, má gélové kolesá čo znamená že je vhodná aj do ľahšieho terénu.

Moon ReSea S

Kociky.sk