Aký je športový kočík Petite&Mars street+ Air?

Zodpovedané
8. apr 2021

Dobrý deň,

hľadám športový kočík pre 7 mesačnú dcérku. Teraz používame z dvojkombinácie Bexa. Na naše podmienky v dedine je ideálny, ale je ťažký a nespratný. Hľadám niečo na výlety, do mesta, skladný do auta. Chcem, aby bol ľahko ovládateľný a zároveň nech zvládne aj trošku náročnejšie podmienky. Napr. štrkové cesty v kempoch.

Dcérka miluje vozenie a spanie v kočíku, tak aby bol aj pohodlný. Veľmi ma zaujali limitky Petite&Mars street + air (do dizajnu eukalypt som sa zamilovala).

Oplatí sa do neho ísť?

Nemám ho kde vyskúšať kvôli korone a už sme sa raz popálili a jeden kočík vracali, tak som dosť opatrná.

Nesklame ma?

Poprípade, čo by ste odporučili do cca 300€?

Ďakujem

Dobrý deň,

kočík Petite&Mars street + má nafukovacie kolieska takže terén to určite zvládne. Je priestranný, ide do úplnej roviny. Ľahko sa ovláda, je skladný do auta.

Petite&Mars Street+

Myslím si, že Vás tento kočík nesklame a budete sním spokojná.

Skúste si ešte pozrieť:

Joie Litetrax 4 Air

Joie Mytrax

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

S pozdravom
Mirka, kociky.sk