Je kočík Nuna Mixx Next vhodný na mestské chodníky?

Zodpovedané
11. máj 2021

Dobrý deň,

s manželom sme vybrali kočík Nuna Mixx Next. Žijeme v meste, kde sú chodníky nie v najlepšom stave.

Je to správna voľba?

Ďakujem

Dobrý deň,

vzhľadom na to, že kočíky Nuna všeobecne vyrábajú skôr terénnejšie kočíky si myslím, že sa nemusíte báť prechodnosti.

Tieto modely majú gélová kolesá a zároveň odpruženú konštrukciu, čo zabezpečí plynulý prechod terénom a zároveň komfort bábätka.

Hlboká vanička na Nuna Mixx Next je veľká a priestranná. To je fajn pre napríklad letné bábätko, ktoré ide neskôr do zimy.

Nuna Mixx Next

S pozdravom
Kociky,sk